۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 726
  • 22 جولای 2023 - 16:40
  • 358 بازدید
  • ارسال توسط :

اطلاعیه : پیگری قضائی از دهم مرداد ماه جهت بدهکاران سنوات قبل

باغداران گرامی : با سلام با توجه به ضرر و زیانی که قطعات بدهکار به صندوق تعاونی و مجموعه وارده نموده اند و مطالبه باغداران خوش حساب ، از تاریخ 10 مرداد ماه علیه بدهکاران اقدام قضائی به عمل می آید و کلیه بدهی های ایشان به ازاء هر سال 48.000.000 ریال علاوه بر هزینه […]

باغداران گرامی :

با سلام

با توجه به ضرر و زیانی که قطعات بدهکار به صندوق تعاونی و مجموعه وارده نموده اند و مطالبه باغداران خوش حساب ، از تاریخ 10 مرداد ماه علیه بدهکاران اقدام قضائی به عمل می آید و کلیه بدهی های ایشان به ازاء هر سال 48.000.000 ریال علاوه بر هزینه وکیل و سایر هزینه های قضائی محاسبه و دریافت می گردد . لذا ، از بدهکاران تقاضا می گردد قبل از مهلت مذکور ( روزهای فرد ) به دفتر تعاونی واقع در بلوار امیر کبیر مراجعه و نسبت به تسویه حساب یا اقساط اقدام نمایند . مهلت مقرر تمدید نمی گردد و بعد از این تاریخ هیچ گونه تخفیفی اعمال نمی گردد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن